Wellsoft BI

Raporty i analizy online

WellsoftBI jest narzędziem, które dostarcza kompletne oraz wiarygodne informacje na temat wszystkich obszarów działalności przedsiębiorstwa. System opierając się na danych zgromadzonych w hurtowni umożliwia tworzenie codziennych raportów, analiz i zestawień, dzięki czemu możliwe jest szacowanie rentowności, planowanie czy kontrola wykonania założonego planu. Wellsoft BI to nie tylko czyste dane, ale kompletna informacja, która pozwala podjąć właściwą decyzję. Narzędzie można zintegrować z większością systemów FK, MRP czy ERP.


Business Inteligence

Integracja danych z różnych źródeł

Wellsoft ERP

Korzyści biznesowe

Wiarygodne, terminowe i dostarczone w odpowiedniej formie informacje umożliwiają przedsiębiorstwu szybkie reagowanie na zmianę warunków finansowych, preferencji odbiorców czy też operacji w łańcuchu dostaw. Wellsoft BI to doskonałe narzędzie dla kadry zarządzającej, które umożliwia podejmowanie szybkich i trafnych decyzji, co dla organizacji oznacza przewagę nad konkurencją, redukcję kosztów, oszczędność czasu i wreszcie większą szansę na sukces.

 • Szybkie decyzje dzięki łatwemu dostępowi do danych
 • Szybki zwrot z inwestycji.
 • Połączenie wielu źródeł ważnych danych niezbędnych przy podejmowaniu decyzji.
 • Wielopoziomowa redukcja kosztów przedsiębiorstwa.
 • Ułatwienie zarządzania efektywnością przedsiębiorstwa.
 • Identyfikowanie szans, trendów i zagrożeń.
 • Personalizowane raporty i analizy.
 • Obniżenie kosztów prowadzenia analiz.
 • Oszczędność czasu.
 • Integracja z systemami zewnętrznymi.

Elastyczność i obniżenie kosztów prowadzenia analiz

Wellsoft BI to oprogramowanie, które można skonfigurować według indywidualnego zamówienia, tworząc rozwiązanie optymalnie dostosowane do potrzeb. Dzięki zaawansowanemu technologicznie ale jednocześnie prostemu w obłudze interfejsowi, system szybko odpowiada na postawione pytania. Budowanie skompilowanych analiz i sprawozdań sprowadza się do prostej metody Drag & Drop.

Poprawa wydajności firmy

Wykorzystując narzędzie Wellsoft BI przy pomocy naszych konsultantów usprawniasz procesy biznesowe w przedsiębiorstwie, masz możliwość monitorowania kluczowych procesów i analizy wąskich gardeł firmy. Oprogramowanie dostarcza wiarygodnych informacji pozwalając jednocześnie na redukcję kosztów. Analizy Wellsoft Business Inteligence to raporty na zawołanie, redukcja ryzyka błędu ludzkiego i brak niepotrzebnego obciążania współpracowników w przedsiębiorstwie.

Szeroki wachlarz opcji systemu

 • Prezentacja danych za pomocą różnych typów wykresów.
 • Personalizowane raporty poprzez definiowanie zakresu danych, kolumn, grup.
 • Formatowanie warunkowe.
 • Sortowanie, definiowanie filtrów, stopek czy agregacji danych.
 • Uszczegółowianie danych poprzez "drillowanie".
 • Monitorowanie i notyfikacje o zmianie danych.

Oszczędność czasu

Dzięki WellsoftBI masz stały dostęp do informacji, zestawienia i raporty nie wymagają przygotowania i są zawsze dostępne na czas. Dzięki zastosowaniu mechanizmów powiadomień i alertów, kiedy zachodzą sytuacje niepożądane w przedsiębiorstwie, system automatycznie wyśle niezbędne informacje do osób decyzyjnych pozwalając zdiagnozować problem i podjąć niezbędne działania.

Kokpit menadżerski

Przygotowane analizy i zestawienia to doskonałe informacje, które mogą być prezentowane na bieżąco. Wellsoft BI udostępnia "końcówkę" systemu, dzięki której "świeże" informacje bez konieczności przygotowania nowych raportów mogą być prezentowane na panelu menadżerskim na produkcji, magazynie czy w księgowości.

Wellsoft ERP

Dane online

Zestawienia i analizy Wellsoft BI są prezentowane online, co jest szczególnie przydatne dla menadżerów będących poza biurem. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymujesz aktualne dane na bieżąco, co pozwala na szybkie reagowanie na niepokojące sygnały.

Rozwiązania dedykowane

Wellsoft BI to rozwiązania dedykowane, oprogramowanie przygotowane w celu dostosowania rozwiązań do potrzeb i oczekiwań klientów. Wellsoft BI to wiedza i doświadczenie naszych wykwalifikowanych specjalistów. Do wdrożenia naszego oprogramowania podchodzimy profesjonalnie. Wdrożenia Wellsoft BI to:

 • Audyt aktualnych rozwiązań.
 • Analiza potrzeb biznesowych.
 • Projektowanie techniczne rozwiązań.
 • Prezentacja projektów demonstracyjnych.
 • Implementacja rozwiązań.
 • Testowanie wydajności i jakości danych.
 • Wsparcie i utrzymywanie rozwiązań.
 • Szkolenia i doradztwo biznesowe.

Rozwiązania "rapid data"

Hurtowania danych wiąże się z dostępem do dużej ilości danych i zazwyczaj praca w narzędziach BI sprowadza się do zasilania raportów i zestawień danymi w trybie offline np. z dnia poprzedniego. Wellsoft BI działa inaczej. Zastosowane algorytmy i mechanizmy umożliwiają uruchomienie wybranych analiz i strategicznych procesów w trybie "rapid data", dzięki czemu dane do analiz dostajemy na bieżąco z opóźnieniem maksymalnie 10 minut.

Analiza procesów

Wellsoft zapewnia profesjonalną analizę pod kątem istniejących procesów biznesowych. Nasi specjaliści z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem są w stanie znaleźć słabe punkty obiegu informacji w każdym przedsiębiorstwie zarówno w komunikacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Przygotujemy i zaimplementujemy rozwiązania w odpowiedzi na indywidualne oczekiwania.

Propozycja usprawnienia

Po przeprowadzeniu analizy procesów Wellsoft zaproponuje rozwiązanie zautomatyzowania przesyłu informacji. Będzie czynnie uczestniczył i konsultował w ustaleniach z kontrachentami sposobu wymiany informacji. Opracuje indywidualne rozwiązania w obszarach, gdzie wymiana informacji nie jest wspierana przez producentów różnego oprogramowania.

Wdrożenie i wsparcie

Wellsoft zapewnia wdrożenie i uruchomienie systemu elektronicznej wymiany informacji. Oferujemy szkolenie pracowników z metod obsługi i serwisowania aplikacji. Po wdrożeniu zapewniamy dostęp do profesjonalnej platformy zgłaszania problemów (HelpDesk) zapewniając ciągłe wsparcie z bardzo krótkimi czasami reakcji. Zdajemy sobie sprawę, że wymiana informacji to krytyczna część biznesu, dlatego podchodzimy do tego tematu z najwyższą starannością.

Pomoc w dofinansowaniu ze środków UE

Przy dużych inwestycjach nasza firma proponuje pomoc pragnącym skorzystać z dofinansowania Unii Europejskiej poprzez fundusze unijne, zapewniamy obsługę w zakresie przygotowania, wypełniania i rozliczenia wniosku o pomoc finansową.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.