Czerwiec 2014

16

Teoria ograniczeń 2

Przygotowanie raportów finansowych z symulacjami wyniku firmy dla asortymentów, ułatwiających decyzje biznesowe, opartych na analizie czasów wąskiego gardła systemu produkcyjnego.

Kwiecień 2014

28

Hurtowania danych online

Rusza platforma wymiany danych online. Teraz możesz kontrolować swoją firmę z każdego miejsca. Wystarczy dostęp do Internetu.

Marzec 2014

26

Nowe czujniki M2M

Uruchomienie nowych typów czujników pomiarowych takich wielkości jak wystąpienie i amplituda drgań, odległość od punktu czy poziomu naświetlenia.

Marzec 2014

10

Analiza stanów magazynowych online

Nowe zestawienia stanów magazynowych i zamówień do dostawców dla przedsiębiorstw w wersji online.

Styczeń 2014

27

Teoria ograniczeń

Uruchomienie funkcjonalności finansowych raportów przerobowych, opartych o teorię ograniczeń i specyfiki CCR systemu produkcyjnego.

Pażdziernik 2013

16

Wellsoft WMS

Wdrożyliśmy nowe algorytmy zarządzania lokalizacjami magazynowymi, przez wyszukiwanie optymalnego położenia towaru z dostawy.

Wrzesień 2013

05

Transmisja bezprzewodowa w M2M

Po pozytywnych testach uruchomiliśmy funkcjonalność przesyłania danych pomiarowych w systemie M2M bezprzewodową komunikacją w systemie GSM.

Czerwiec 2013

24

Monitorowanie produkcji i załadunku Online

Uruchomiliśmy nowe narzędzia do kontroli produkcji i załadunku wyrobów w wersji online.. Teraz na bieżąco można analizować realizację zamówień i postęp załadunku.

Kwiecień 2013

09

Integracja z systemami FK

Integracja i wymiana danych z wiodącymi systemami finansowo-księgowymi na rynku. Import i eksport faktur nie stanowi problemu, nie musisz wpisywać tych samych danych dwa razy.

Marzec 2013

18

User Raport

Nowe narzędzia do generowania raportów i wydruków. Teraz możesz sam przygotować unikalny wydruk nie ingerując w oprogramowanie.

Zainspiruj się i ulepsz swoją firmę z Newsletterem Wellsoft.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zarządzania magazynem WS, automatyzacji procesów, integracji systemów, oszczędności czasu czy ograniczeniu błędów ludzkich w procesach logistycznych? Chcesz być na bieżąco na temat naszych nowych usług i produktów? Zapisz się do newslettera.

Podane informacje zostaną wykorzystane jedynie do wysyłki Newslettera.

Wyślij
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.