Wierzymy we współpracę !

Naszym celem jest dostarczanie klientom kompleksowych, sprawdzonych rozwiązań. Dlatego współpracujemy z czołowymi dostawcami produktów i rozwiązań dla szeroko rozumianej logistyki.

Partnerstwo

Niektórzy z naszych partnerów:


WaveLink

WaveLink

Wavelink jest wiodącym dostawcą systemów zarządzania urządzeniami mobilnymi, bezprzewodowego zarządzania infrastrukturą, emulacji terminali, rozwoju oprogramowania i aplikacji mobilnych. Technologia Wavelink rozwiązuje unikalne wyzwania związane z wdrażania, zarządzania i kontroli systemów mobilności dzisiejszych przedsiębiorstw i umożliwia optymalne działanie od frontu pracowników. Ponad 15.000 firm w branżach handlu detalicznego, produkcji, ochrony zdrowia, rządowych, bezpieczeństwa publicznego i logistycznych polega na Wavelink przyspieszyć dostarczanie aplikacji, obniżyć koszty zarządzania urządzeniami i wsparcia, i dokręcić bezpieczeństwa sieci. Wewnątrz czterech ścianach, albo na polu, Wavelink prowadzi mobilność.

http://www.wavelink.com
Motorola

Motorola


Motorola jest znana na całym świecie za innowacyjność i przywództwo w komunikacji bezprzewodowej i szerokopasmowej. Oferuje rozwiązania w trzech głównych jednostkach biznesowych: Enterprise Mobility Solutions, Home & Network Mobility, Mobile Devices.

www.motorolla.com
QlikView

QlikTech


QlikTech jest najszybciej rozwijającym się dostawcą oprogramowania Business Intelligence na świecie, oferując wyrafinowane, wizualne analizy i rozwiązania, które są szybkie i łatwe do rozwijania. Jego wielokrotnie nagradzany flagowy produkt to QlikView 8. Jest to narzędzie business intelligence pozwalające na zbudowanie całościowego systemu BI w przedsiębiorstwie. W odróżnieniu od innych narzędzi bazujących na technologii OLAP, QlikView nie korzysta z żadnych preagregatów, posiada włąsną opatentatowaną technologię.

www.qliktech.com
Zebra Technologies

Zebra

Zebra Technologies jest światowym liderem w dziedzinie druku specjalistycznego. Zebra dostarcza innowacyjne i niezawodne kodów kreskowych, RFID oraz specjalistyczne rozwiązania druku dla przedsiębiorstw i rządów w 100 krajach na całym świecie. Z ponad 35 lat doświadczenia i ponad sześć milionów sprzedanych drukarek, Zebra jest zaufanym marka dla 90 procent firm z listy Fortune 500 firm.

www.zebra.com
Cisco Systems

Cisco Systems

Cisco Systems, Inc. amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne, jedno z największych w branży. Dostarcza sprzęt i oprogramiowanie najwyższej jakości, który daje pewność i zaufanie.

www.zebra.com